! Basit Are Facebook Marketing Hakkında Faydalı İpuçları alın

. Eğer Facebook'ta pazarlama geldiğinde ne yapacağını bilmeden korkuyor musunuz? Bu kampanyanın bu formu hakkında öğrenmiş değil insanın karşılaştığı ortak bir problemdir. . Neyse ki, bu makalede basit ve etkin bir etkili bir kampanya oluşturmak, bu yüzden okumak için gerekenlere açıklar Size bugün gidip hiçbir madde gibi, Facebook hakkında bir şeyler duyarsınız görünüyor. Herkes ne kadar yaşlı veya genç oldukları bir sayfa var gibi görünüyor. Facebook pazarlama içine almak için iyi bir fikir olduğu anlamına gelir. Bu konuda biraz daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu makaleyi sonuna kadar okuyun.

facebook advertising

Kalanından ayrı duran ulaştırabilmektedir benzersiz Facebook sayfası oluşturun. Facebook'ta pazarlama anahtarıdır sadece diğer çocuklar gibi görünmüyor etmektir. Hemen hemen herkes bu gün Facebook kullanır, böylece rakiplerinizden biri önce fark edilmesi istiyorsanız farklı olmalıdır.

Mevcut tabanını ihmal etmeyin. Bazı pazarlamacılar yeni abone alma yerine onların exist seyirci bakımı odaklanmak. gerçekten büyük Facebook pazarlama sonuçlar için buna saygı duyulur bilen bir seyirci çekmek için önemlidir. Bu çok ödüllendirici, yani hayran kitlenizi ihmal etmeyin.

Hedefleriniz ne bilin. Neden Facebook pazarlama kullanmak istiyorsunuz? Bununla ne yapmaya çalışıyorsun. Başlamadan önce, Hedeflerinizi açıkça tanımlamak için zaman ayırın çok önemlidir. Etkili bir strateji üzerinde karar verin. İlk seferde almak için deneyin.

Bir pazarlama aracı olarak Facebook kullanırken takipçileri çok şey var önemlidir. Eğer gerçekten pazarlama yatırım başlamadan önce 5.000 fanlar veya daha fazla olmalıdır. Eğer büyük bir taraftar kazanmak sonra, pazarlama çabaları çok daha kolay hale gelecektir.

Belirli bir kullanıcı tarafından bırakılmış bir yoruma yanıt iseniz, gönderinizde kişiyi etiketlemek emin olun. İnsanların mümkün olduğunca Sayfanıza geri gelmesini istiyor ve etiketleme birisi dönmek için almak için harika bir yoldur.

Bir "gibi" karşılığında, senin ziyaretçilere bir ödül verir. Beğeniler Facebook sayfanız yeni ilgi çok alabilirsiniz. Birisi sayfanızı sevdiği zaman sunmak için iyi bir ödül düşünün. Bir çekiliş veya her kişinin alır bir şey olabilir. Eğer istedikleri onlara bir şey sunuyoruz, muhtemelen bir düğmeye hızlı tıklamayla hakkında iki kez düşünmek olmaz.

Facebook iş sayfasında kitleye konuşun. Birisi Duvarında bir şey yazmak için zaman alıyor, bunları cevaplamak gerekir. Bu işinizi demesinden benzer. Telefonda, onlarla konuşmak ve iyi bir izlenim yaratmak için onların sorulara cevap verecek. Bu kavram e-posta ve web formu gönderimleri ile aynıdır. Bu sizin Facebook sayfası ile aynı olmalıdır.

Eğer Facebook pazarlama hakkında daha fazla bilgi edinmek fakat Facebook pazarlama uzmanları tarafından tavsiye edilen yöntemler hedef kitleniz adapte olabilir unutmayın için kullanabilecekleri kaynakların bol vardır. kadar Facebook pazarlama hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi ve kitlenizin adapte gibi görünüyor yöntemlerini seçin.

İnsanlar çok sizin tarafınızdan doymuş hissetmeye başlayacağını Facebook sayfasında çok göndermeyin. Onlara düşünmek şeyler vermek, bu yüzden biraz boşluk her gönderme arasında akmasına izin tık vermek istiyorum. Facebook'tan yeni sayfa sahipleri bir veya iki kez bir haftadan daha fazla göndermek önerir.

Bu makalede önce de belirttiğimiz gibi, Facebook herhangi bir iş yetiştirmek için popüler bir pazarlama aracıdır. bir sonraki seviyeye işinizi almaya hazır olsun yukarıda belirtilen tavsiye uygulamak emin olun. Başlangıçta koymak zaman ve çaba yolda daha sonra ödeyecek. İyi şanslar Gerçekten sen başlamak için burada öğrendiklerinizi kullanırsanız bir Facebook pazarlama kampanyası başlatmak o kadar da zor değil mi?. hemen sonucu olsa da, bunun sabır ve zaman alacağını hatırlamak zorunda. Sadece yavaş başlatmak ve ilerledikçe öğrenmek ve hiçbir sorun iyi yapıyor olması gerekir. Gerçekten sen başlamak için burada öğrendiklerinizi kullanırsanız bir Facebook pazarlama kampanyası başlatmak o kadar da zor değil mi?. hemen sonucu olsa da, bunun sabır ve zaman alacağını hatırlamak zorunda. Sadece yavaş başlatmak ve ilerledikçe öğrenmek ve hiçbir sorun iyi yapıyor olması gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *